LKG1V472MESBBK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1V472MESBBK
JLCPCB Part #
C1582543
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.55A@120Hz 30mm 30mm 35V 4700uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS