LKG1V182MESZCK
MFR.Part #
LKG1V182MESZCK
JLCPCB Part #
C3724347
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 22mm 35V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS