LKG1V123MESCAK
MFR.Part #
LKG1V123MESCAK
JLCPCB Part #
C1609329
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 3.4A@120Hz 30mm 35V 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS