LKG1V103MESCBK
MFR.Part #
LKG1V103MESCBK
JLCPCB Part #
C1609176
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10mm 3.7A@120Hz 35V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS