LKG1V102MESZCK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1V102MESZCK
JLCPCB Part #
C1583446
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 1A@120Hz 22mm 25mm 35V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS