LKG1K682MKN
MFR.Part #
LKG1K682MKN
JLCPCB Part #
C1619268
Package
Plugin,D40xL100mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100mm 14mm 40mm 6.1A@120Hz 6800uF 80V ±20% 插件,D40xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS