LKG1K682MESCAK
MFR.Part #
LKG1K682MESCAK
JLCPCB Part #
C1498753
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 4.65A@120Hz 50mm 6800uF 80V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS