LKG1K472MESBAK
MFR.Part #
LKG1K472MESBAK
JLCPCB Part #
C1615088
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.85A@120Hz 30mm 45mm 4700uF 80V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS