LKG1K392MESCBK
MFR.Part #
LKG1K392MESCBK
JLCPCB Part #
C1615443
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 3900uF 4.35A@120Hz 45mm 80V ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS