LKG1K332MESCBK
MFR.Part #
LKG1K332MESCBK
JLCPCB Part #
C1611032
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.95A@120Hz 3300uF 35mm 40mm 80V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS