LKG1K332MESBBK
MFR.Part #
LKG1K332MESBBK
JLCPCB Part #
C3722872
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 30mm 3300uF 4.1A@120Hz 50mm 80V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS