LKG1K332MESAAK
MFR.Part #
LKG1K332MESAAK
JLCPCB Part #
C1613074
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 3.25A@120Hz 3300uF 50mm 80V ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS