LKG1K272MESCBK
MFR.Part #
LKG1K272MESCBK
JLCPCB Part #
C1609123
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2700uF 3.55A@120Hz 35mm 35mm 80V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS