LKG1K223MKZ
MFR.Part #
LKG1K223MKZ
JLCPCB Part #
C5115556
Package
插件,D63xL100mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100mm 11.6A@120Hz 22000uF 25mm 63mm 80V ±20% 插件,D63xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS