LKG1K222MESZAK
MFR.Part #
LKG1K222MESZAK
JLCPCB Part #
C1606009
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 2200uF 22mm 45mm 80V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS