LKG1K222MESCCK
MFR.Part #
LKG1K222MESCCK
JLCPCB Part #
C1498750
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2200uF 3.9A@120Hz 35mm 40mm 80V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS