LKG1K222MESCBK
MFR.Part #
LKG1K222MESCBK
JLCPCB Part #
C7295777
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2200uF 3.25A@120Hz 30mm 35mm 80V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS