LKG1K182MESCBK
MFR.Part #
LKG1K182MESCBK
JLCPCB Part #
C1607560
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 25mm 35mm 3A@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS