LKG1K152MESBBK
MFR.Part #
LKG1K152MESBBK
JLCPCB Part #
C3725141
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1500uF 2.65A@120Hz 30mm 30mm 80V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS