LKG1K122MESZAK
MFR.Part #
LKG1K122MESZAK
JLCPCB Part #
C1603903
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 22mm 30mm 80V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS