LKG1K122MESYAK
MFR.Part #
LKG1K122MESYAK
JLCPCB Part #
C1603907
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 20mm 35mm 80V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS