LKG1K122MESACK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1K122MESACK
JLCPCB Part #
C1606210
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 2.85A@120Hz 25mm 45mm 80V ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS