LKG1K102MESCBK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1K102MESCBK
JLCPCB Part #
C1583412
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 2.1A@120Hz 20mm 35mm 80V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS