LKG1J821MESACK
MFR.Part #
LKG1J821MESACK
JLCPCB Part #
C1608953
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 25mm 63V 820uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS