LKG1J682MESBAK
MFR.Part #
LKG1J682MESBAK
JLCPCB Part #
C1611015
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.9A@120Hz 30mm 50mm 63V 6800uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS