LKG1J332MESCBK
MFR.Part #
LKG1J332MESCBK
JLCPCB Part #
C1581981
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.15A@120Hz 30mm 3300uF 35mm 63V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS