LKG1J272MESZAK
MFR.Part #
LKG1J272MESZAK
JLCPCB Part #
C1605024
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 22mm 2700uF 40mm 63V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS