LKG1J272MESBBK
MFR.Part #
LKG1J272MESBBK
JLCPCB Part #
C1606994
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.75A@120Hz 2700uF 30mm 35mm 63V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS