LKG1J222MESZAK
MFR.Part #
LKG1J222MESZAK
JLCPCB Part #
C1603905
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.2A@120Hz 2200uF 22mm 35mm 63V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS