LKG1J222MESBBK
MFR.Part #
LKG1J222MESBBK
JLCPCB Part #
C3724971
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 2200uF 30mm 30mm 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS