LKG1J222MESAAK
MFR.Part #
LKG1J222MESAAK
JLCPCB Part #
C1603829
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.15A@120Hz 2200uF 25mm 30mm 63V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS