LKG1J182MESZAK
MFR.Part #
LKG1J182MESZAK
JLCPCB Part #
C6079184
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 22mm 2A@120Hz 30mm 63V ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS