LKG1J152MESZAK
MFR.Part #
LKG1J152MESZAK
JLCPCB Part #
C1602619
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1500uF 22mm 25mm 63V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS