LKG1J122MESBCK
MFR.Part #
LKG1J122MESBCK
JLCPCB Part #
C6217783
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 2.2A@120Hz 25mm 30mm 63V ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS