LKG1J102MESYBK
MFR.Part #
LKG1J102MESYBK
JLCPCB Part #
C1583589
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@120Hz 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 20mm 30mm 63V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS