LKG1H682MESAAK
MFR.Part #
LKG1H682MESAAK
JLCPCB Part #
C1607266
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25mm 3.3A@120Hz 45mm 50V 6800uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS