LKG1H562MESCBK
MFR.Part #
LKG1H562MESCBK
JLCPCB Part #
C1607573
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.6A@120Hz 35mm 35mm 50V 5600uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS