LKG1H392MESBAK
MFR.Part #
LKG1H392MESBAK
JLCPCB Part #
C1607508
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.35A@120Hz 25mm 30mm 3900uF 50V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS