LKG1H223MKZS
MFR.Part #
LKG1H223MKZS
JLCPCB Part #
C1615223
Package
插件,D63xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5A@120Hz 1000hrs@85℃ 22000uF 25mm 50V 63mm 80mm ±20% 插件,D63xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS