LKG1H223MKZ
MFR.Part #
LKG1H223MKZ
JLCPCB Part #
C1589037
Package
插件,D50xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 18mm 22000uF 50V 50mm 8.3A@120Hz 80mm ±20% 插件,D50xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS