LKG1H223MKNF
MFR.Part #
LKG1H223MKNF
JLCPCB Part #
C1643303
Package
插件,D40xL68mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 14mm 22000uF 40mm 5.4A@120Hz 50V 68mm ±20% 插件,D40xL68mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS