LKG1H222MESCBK
MFR.Part #
LKG1H222MESCBK
JLCPCB Part #
C1583456
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.25A@120Hz 20mm 2200uF 35mm 50V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS