LKG1H222MESACK
MFR.Part #
LKG1H222MESACK
JLCPCB Part #
C3724082
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.65A@120Hz 2200uF 25mm 50V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS