LKG1H152MESBCK
MFR.Part #
LKG1H152MESBCK
JLCPCB Part #
C5664606
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1500uF 2.15A@120Hz 30mm 30mm 50V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS