LKG1H152MESACK
MFR.Part #
LKG1H152MESACK
JLCPCB Part #
C1605737
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1500uF 2.15A@120Hz 25mm 35mm 50V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS