LKG1H102MESYCK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1H102MESYCK
JLCPCB Part #
C1668571
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 20mm 35mm 50V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS