LKG1E822MESBBK
MFR.Part #
LKG1E822MESBBK
JLCPCB Part #
C1607541
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.85A@120Hz 25V 30mm 35mm 8200uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS