LKG1E682MESYAK
MFR.Part #
LKG1E682MESYAK
JLCPCB Part #
C1602375
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.2A@120Hz 20mm 25V 35mm 6800uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS