LKG1E682MESABK
MFR.Part #
LKG1E682MESABK
JLCPCB Part #
C1603809
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.65A@120Hz 25V 25mm 40mm 6800uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS