LKG1E562MESZBK
MFR.Part #
LKG1E562MESZBK
JLCPCB Part #
C1602366
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 22mm 25V 40mm 5600uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS